Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Diskuse s uživatelem:Tengoblinekcz

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Nechci nic říkat, ale když na na anglické wikipedii zadám výraz flag, tak mě to přesměruje na stránku Banner, což se už dá považovat za prapor. https://minecraft.gamepedia.com/index.php?title=Flag&redirect=no

Nevím, jestli narážíš na to přesměrování z vlajky na prapor. V anglickém překladu hry je několik angličtin, přičemž gamepedie pro anglický mc je jen jedna. Tedy - je pochopitelné, že všechny angličtiny mají některá vlákna rozdílná. Tam se dá využít přesměrování. V české gamepedii přesměrování slouží při změně překladu. Například když se měnil překlad z "loď" na "loďka", tak se vytvořilo přesměrování z "loď" na "loďka". To a samé z loďky na člun. Ovšem, v překladu není vlajka ani jako koncept. Slovo vlajka přiřadili předmětu sami hráči. Já se pouze řídím pravidlem 3. Úryvek: "Při psaní článků vykejte a užívejte názvů, které jsou v oficiálním českém překladu Minecraftu." Slovo Banner, ani vlajka tam nejsou.

Pokud jsi měl na mysli něco jiného, tak se neváhej ozvat a jistě to nějak vyřešíme.

Tengoblinekcz (diskuse) 11. 8. 2019, 11:44 (UTC)