Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Jens Bergensten

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Jens Bergensten
Jeb .jpg
Real name

Jens Bergensten

Date of birth

May 18, 1979 (age 40)[1]

Occupation

Indie developer a Mojang zaměstnanec

Nationality

švédský

Known for

Beta 1.2
Redstone opakovače
Wolves
lezení pavouci
písty
Minecraft

Wiki name

Jeb mojang

Twitter name

@jeb_

Minecraft name

jeb_

'Jens "Jeb" Bergensten' je Mojang AB zaměstnanec v současné době pracuje jako vedoucí vývojář Minecraft a kapesní vydání . Jeb vzal pozice následující Minecraft tyto release a Notch, bývalá vedoucí vývojář, sestoupil [2] 13. prosince 2012, on oznámil že k tomuto dni, on byl vedoucí programátor Pocket Edition [3] má svou vlastní [1] pro jeho indie her. Jeb navštěvuje na Minecraft Wiki jako Jeb mojang, [4], kde on byl zvláště aktivní v |vydání seznamy, který on schválil jako oficiální místo, aby informovaly a diskutovat' Minecraft chyby a obtíže. Jeb je' Minecraft účet jeb_.

Vyrazit jako back-end vývojář pro Scrolls, Jeb stal se zvýšeně zapojený do vývoje Minecraft, kterým se provádí funkcí, jako je vlky, pístů, a mapy konstrukce (vesnice, tvrze a Nether pevností). V květnu 2012, jeho tweety se nyní zobrazí na domovské stránce minecraft.net, v místě zářezu je.

hry[editovat | editovat zdroj]

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]