Hello there! We are conducting a survey to better understand the user experience in making a first edit. If you have ever made an edit on Gamepedia, please fill out the survey. Thank you!

Minecraft Wiki:Welcome/cz

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání

This page is part of the Czech translation project.
Curse flame.png
Minecraft Wiki header.svg

Vítejte na Minecraft Wiki! Většina čtenářů tohoto článků je pravděpodobně nováčkem, proto jsou zde připravena základní pravidla editování:

  • Používejte správnou gramatiku a pravopis! (nebo poproste někoho, kdo to opraví!)
  • Zkontrolujte si všechny své informace! (nebo budou smazány.)
  • Žádné osobní názory/urážky! (nebo budete nahlášeni.)
  • Žádné porušování Podmínek služeb Minecraftu! (nebo budete zablokováni.)
  • Nespamujte! (nebo budete náhlášeni a většinou zablokovaní.)
  • Zanechte sourhnnou zprávu u Vaší editace! (aby se ve všem udržel pořádek.)

Zde můžete najít některé běžné otázky ohledně editace: Příručka stylu pro jeho lepší poznání:

  • Zkuste se vyhnout vytváření částí s maličkostmi. Pokud je to možné, rozdělte ji na menší části, které umožní snažší identifikace informací.
  • Všeobecně platí, že spekulace jsou zbytečné a neprofesionální.
  • Informace o budoucích dodatcích by neměly být přidávany, dokud nebude vydána vývojářská verze. Články o vydání mohou obsahovat nevydané prvky pouze za předpokladu, že mají podložené zdroje, například twitter zaměstanců Mojangu.

Navštivte Pomoc: Obsah pro všeobecné informace a pomoc, Pomoc: Editace pro více informací o editování a Minecraft Wiki: Průvodce styly pro více informací o stylech a formátování.

Dodržujte tato pravidla a pravidla Minecraft Wiki. Zajímáte-li se o globální změny na wiki, zamiřte na stránku s projekty. Zajímáte-li se o opravu jednotlivých stránek, podívejte se do Údržbářské kategorie. Chcete-li pak hlídat wiki před vandaly, zamiřte vpravo dolů na stránku Nedávné změny.

Jestli jste si ohledně něčeho nejistí, tak začněte prosím diskuzi na související stránce. Jestli chcete vidět, o čem se zrovna diskutuje, navštivte portál komunity nebo přejděte na IRC kanál Minecraft Wiki.

Po vytvoření účtu klikněte zde, abyste přešli na Vaši uživatelskou stránku (Jestli je odkaz červený, znamená to, že jste uživatelskou stránku ještě nevytvořili!) Můžete si sem dáte cokoliv: O sobě, projekty, nebo cokoliv si myslíte, že by o Vás měli ostatní uživatelé Minecraft Wiki vědět! Na tuto stránku se také dostanete kliknutím na Vaší ikonu v pravém horním rohu obrazovky.

Děkujeme a vítáme Vás na Minecraft Wiki!