We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Mojang AB/cz

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Mojang.svg

Mojang AB (full švédské jméno: Mojäng Aktiebolag-Švédština pro "Gadget sro"), prohlásil / mʊjɛŋ / [1] (muu-Yeng), původně Mojang specifikace, je nezávislý herní vývojář známá především pro tvorbu a rozvoj Minecraft. To bylo založeno Markus Persson, Jakob Porsér a Carl Manneh. Nachází se ve Stockholmu, Švédsko, Mojang současné době má 31 zaměstnanců.[2]

zaměstnanců[editovat | editovat zdroj]

Současní zaměstnanci[editovat | editovat zdroj]

jméno Avatar Pozice:
help.mojang.com[2]
mojang.com/about[3]
Oblíbená hra zvláštní talent Twitter O: Mojang AB: Zaměstnanci[note 1]
Markus 'Notch' Persson 125px zakladatel mojang, tvůrce Minecraft a 0x10c
herní vývojář
Dungeon Master 2, Doom, X-Com Můžete dívat přímo do slunce, jen menší trvalé škody. @notch Minecraft je duchovním dítětem Markus Persson. Pověsti mají to, že naprogramoval při výpadku napájení v létě roku 1812, zatímco on byl nošení dětí z hořícího kostela, který byl postaven na zadní straně obří vačice. Také on je 11'6 "vysoký a svítí ve tmě.[note 2] Používá se k mít velký klobouk, dal ho pryč, teď má nový klobouk.

Jeho vousy byl oholen pro charitu[4]

1. Užijte si hry
2. pick up programování
3. ????
4. zisk

Jens 'jeb_' Bergensten Jens - Mojang avatar.png vést hru vývojáře (počítač a kapesní vydání) Starcraft, Doom 2, Don’t Look Back Jíst sýr sváteční loga s hůlkami @jeb_ Fun Fact # 328: vousy přímo pod jeho spodním rtu je světlejší než zbytek. Je to také redditor!
Daniel 'Kappische' Kaplan Kappische - Mojang avatar.png Business developer Street Fighter IV, Tetris DS, Zelda: A Link to the Past Psaní velmi rychle. @Kappische Na jeho Skype obrázku vypadá jako pirát.
Markus 'Junkboy' Toivonen Junkboy - Mojang avatar.png Art director Wild Guns, Metal Slug, Full Throttle Kterým se stanoví digitální mozaiku. @jnkboy Velmi tajemný. Někteří říkají, že ani neexistuje.
Jakob Porsér Jakob - Mojang avatar.png zakladatel mojang
vést hru vývojář Scrolls
herní vývojář
X-Com 2, Master of Magic, Diablo 2 Rekurzivní pro smyčky. @JahKob Bude dělat jinou hru ( Scrolls) spolu s Minecraft. Jeho kalhoty vzdorovat gravitaci a šle podobně.
Carl Manneh Carl - Mojang avatar.png zakladatel mojang
Generální ředitel
FIFA 10, Resident Evil, Tetris Klonování sám. @carlmanneh Býval Notch je starý šéf. Jeho poslední jméno zní jako "peníze" a on je Mojang obchodní chlap. Náhoda?
Tobias Möllstam Tobias - Mojang avatar.png Web developer
síla dobrý
Rozvoj těsné pavučiny zachytit zákazníky. @mollstam Jednoho dne se rozhodl, že k jídlu selhání a hovno úspěch. Pravdivý příběh.
Aron Nieminen Aron - Mojang avatar.png herní vývojář (kapesní vydání a Scrolls) Je velmi bystrý. Jeho vlasy vypadají jako modré, vlněné čepice.
Daniel Frisk Frisk - Mojang avatar.png hlavní architekt
Web developer
@danfrisk Hlavní architekt
Mattis 'BombBoy' Grahm Mattis - Mojang avatar.png umělec (Scrolls) Cestování v čase. @BomuBoi Bomby. (On má jeden na tričku, ooh ...)
Lydia 'MinecraftChick' Winters[5] Lydia - Mojang avatar.png Ředitel zábavy Minecraft, Oregon Trail S světlé barvy vlasů. @LydiaWinters Minecraft je druhá videohra hrála.
Henrik 'Carnalizer' Pettersson Henrik - Mojang avatar.png umělec Board games, strategy games, Team Fortress 2, Half-Life, Minecraft Extreme otálení. @carnalizer Je nejstarší osoba zaměstnaná Mojang.
Leonard 'xlson' Axelsson[6] Leo - Mojang avatar.png Web developer Umí recitovat celou abecedu o paměti. @xlson
Jon Kågström Jon - Mojang avatar.png herní vývojář (Scrolls) @jonkagstrom Používá se k práci jako programátor AI v DICE na Battlefield.
Kristoffer Jelbring[7] Kris - Mojang avatar.png Web developer Být Mojang Neoficiální DJ. @KrisJelbring Mír.
Marc Watson Marc - Mojang avatar.png Zákaznická podpora manažer Minecraft, Mass Effect, Halo, The Elder Scrolls Provádí improvizace komedie @Marc_IRL Začínáme Minecraft Marathon[8]
Karin Severinson Karin - Mojang avatar.png finance @KarinSeverinson
Anton Albiin Zákaznická podpora @EttGlasVatten
Mathias Andersson Zákaznická podpora @91maan90
Warren 'EvilSeph' Loo EvilSeph - Mojang avatar.png herní vývojář @evilseph Člen Bukkit týmu.
Erik 'Grum' Broes Mojavatar grum.png herní vývojář @_grum Člen Bukkit týmu.
Nathan 'Dinnerbone' Adams Dinnerbone - Mojang avatar.png herní vývojář @dinnerbone Člen Bukkit týmu. Známý jako Foreverabone na jeho Twitter stránce.
Måns Olson Mans - Mojang avatar.png herní vývojář @MansOlson
Johan Bernhardsson Bernhardsson - Mojang avatar.png herní vývojář (kapesní vydání) Half-Life 2, Bloodline Champions @jbernhardsson Dříve pracoval jako Half-Life 2 Modder, developer Minihra a softwarový inženýr. Byl programátor Stunlock Studios na strategickou hru Bloodline Champions.
Patrick Geuder Geuder - Mojang avatar.png analýza dat
Business developer
@pgeuder
Owen 'Bopogamel' Jones hlavní slovo důstojník @Bopogamel Bývalý PC Gamer web editor.
Jonatan 'eldrone' Pöljö umělec (Ox10c) @eldrone
Vu Bui generální ředitel provozovatele @vubui
Linn Hultman office manažerka @Linnsebumsan
Poi Poi Chen umělec (Scrolls) @PoiPoiChen
Martin Odhelius Web developer @modhelius
jméno Avatar pozice:
help.mojang.com[2]
mojang.com/about[3]
oblíbené hry zvláštní talent Twitter O: Mojang AB: Zaměstnanci[note 1]

dodavatelé[editovat | editovat zdroj]

jméno úkol Twitter poznámky
Daniel 'C418' Rosenfeld Dělat hudbu a zvuky pro Minecraft a 0x10c. @C418 Má vysokou sebeúctu!
Kristoffer Zetterstrand Vyrobeno v obrazy pro Minecraft'. @Zetterstrand Předmětem wikipedia článek, a Notch byl jeho švagr!
Paul Spooner Pomáhal s vývojem stromů v Minecraft. @dudecon
Nikolaj Nyholm Asistovala Mojang s jejich raném rozvoji podnikání. @nikolaj
57Digital Vývojáři Minecraft Explorer, oficiální Minecraft společník průvodce pro iOS, stejně jako oficiální Minecraft Skin Studio. @57digital Jamie Chapman a Luke Dixon

bývalí zaměstnanci[editovat | editovat zdroj]

jméno pozice Twitter poznámky
Hayden 'Dock' Scott Baron umělec @Docky Založen v prosinci 2009,[9] ale odešel krátce po v únoru 2010 kvůli práci otázkách.
Andreas 'hideous' Jörgensen Zákaznická podpora @hideous_
Joe Liu Zákaznická podpora @JoeBleh Pracoval s Marc Watson v předchozím zaměstnání.
Nathan 'Tahg' Gilbert Minecraft Server rozvoj @tahgtahv Bývalý člen Bukkit týmu.
Mike Till Zákaznická podpora @E_Claymore Pracoval s Marc Watson v předchozím zaměstnání.

Ostatní hry[editovat | editovat zdroj]

Scrolls[editovat | editovat zdroj]

Scrolls

Scrolls je další Mojang hra, která byla koncipována a vyvinuta JahKob. [10] Oznámila dne 2. března 2011, [11] usiluje spojit prvky z měnit karetní hry a tradiční stolní hra ve strategickém žánru. Je známo, kdo jiný v Mojang pracuje na scrolls. V srpnu 2011, byl Mojang hrozil žalobou podle právního týmu zastupujícího ZeniMax Media, s Obvinění je, že titul 'Scrolls' porušuje na The Elder Scrolls ochranná známka, série role-hraní videoher zveřejněných Bethesda Softworks (ZeniMax Media dceřiná společnost). V polovině října 2011 byl soudní případ vyhrál Mojang, [12] a jeden zaměstnanec popsal výsledek jako "soud to viděl z naší strany". Žádná další opatření budou přijata proti Mojang, a jméno, bude "Scrolls" zůstávají.

Cobalt[editovat | editovat zdroj]

Cobalt

Cobalt je hra vyvinutá Studio oxeye Game a zveřejněné Mojang. Cobalt je akční hra "běhání, skákání, válcování, střelba, házení, tance, hacking, válcování, létání, posuvné, horolezectví, plenění, vychylování, závodní, Piñata-ing, kolem, bodování ... a ještě více válcování!" Kobalt je napsán v Lua a bude uvolněna pro Windows, Mac a Linux na podzim tohoto roku, ačkoli to bude uvolněna pro Windows nejprve.[13]

Cobalt ústřední melodie:

0x10c[editovat | editovat zdroj]

0x10c

Po ukončení jeho účasti s Minecraft, Notch začala pre-produkce alternativního hry reality prostor, v daleké budoucnosti, v březnu 2012. Na apríl, Mojang spustila satirické internetové stránky pro efekt Marsu, s odvoláním na soud s Bethesda jako Nicméně, herní prvky zůstali věrni a 4. dubna, Mojang odhalil 0x10 c jako prostor sandbox titul. [14]

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Poznámky[editovat | editovat zdroj]

  1. a b Většina těchto informací pochází z Stránka podpory na minecraft.net, že již není k dispozici, které byly nahrazeny help.minecraft.net, který byl později nahrazen help.mojang.com.
  2. To bylo z "O", pak "Minecraft", na stejné stránce jako ostatní.

Reference[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]