Mrkev

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Mrkev
Mrkev.gif
Mrkev
Typ

Potravina

Obnovuje

Hunger.svgHunger.svg

Může být vařena

Ne

Stohovatelné

Ano (64)

První vzhled

12w34a

Hodnoty dat
Block
dec: 141 hex: 8D bin: 10001101
Item
dec: 391 hex: 187 bin: 110000111

'Mrkev' je jídlo item, které může být vysazena a snědena. Po snězení obnoví čtyři body hladu (Hunger.svgHunger.svg), a obnoví 4,8 sytost. Mrkev může být použita jako krmení pro Prase. Mrkve jsou vzácné a získat se dají zabitím zombie, nebo nalezením na farmách vesničanů.

Zemědělská[editovat | editovat zdroj]

Mrkev může být farmové a získával na zemědělské půdy. Při chovu, budou trvat 8 fáze k růstu. Nicméně, každé dva stupně mají stejnou strukturu, takže jen 4 stupně jsou vidět. Mrkev plodin klesnout jedno až čtyři mrkve. Kostní moučka mohou být použity k okamžitému zrát mrkev na konečné fázi růstu (s výjimkou 13w05a a dále, kde bude průměr z 2-3 použití k postupu plodinu do konečné fáze), a za použití Fortune-očarovaná nástroj zvyšuje počet mrkve klesl. / Přeložil Bing, vole :D /

Jako crafting přísada[editovat | editovat zdroj]

Složení Vstup » Výstup
Mrkev +
Gold NuggetsMrkev +
Fishing RodVideo[editovat | editovat zdroj]

Carrot/video

Historie[editovat | editovat zdroj]

r
12w34a Přidána mrkev.
28.srpna 2012 Dinnerbone vydal obraz sedlo prase je řízeno Mrkeví na prutu. Pšenice byla považována za "palivo" spolu s mrkví[1], ale Dinnerbone nakonec se rozhodl pro mrkev[2].
12w36a Mrkve lze nyní nalézt ve vesnicích.
Mrkve jsou nyní používány k chovu prasat.
12w37a Mrkev změněna na singulární mrkev, s tooltip změní, aby odrážely toto. Textura mrkve se také změnil z Carrots Age 3 JE2 BE2.png na Carrot.png. Produkt sprite již má tmavé obrysy.
13w04a kostní moučka roste jen mrkev od 1 etapy namísto plně rostoucí jej. Možná se vám nebude vidět, že roste, protože některé fáze vypadat stejně.

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Viz také[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]