Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Mrkev

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Mrkev
Mrkev.gif
Mrkev
Typ

Potravina

Obnovuje

Hunger.svgHunger.svg

Může být vařena

Ne

Stohovatelné

Ano (64)

První vzhled

12w34a

Hodnoty dat
Block
dec: 141 hex: 8D bin: 10001101
Item
dec: 391 hex: 187 bin: 110000111

'Mrkev' je jídlo item, které může být vysazeno a snědeno. Po snězení se obnoví čtyři hladu bodů (Hunger.svgHunger.svg), a obnoví 4,8 sytost. Mrkev může být použita k plemeno Prase. Mrkve jsou vzácné. Získat se dají zabitím zombie, nebo nalezením na farmách vesničanů.

Zemědělská[editovat | editovat zdroj]

Mrkev může být farmové a získával na zemědělské půdy. Při chovu, budou trvat 8 fáze k růstu. Nicméně, každé dva stupně mají stejnou strukturu, takže jen 4 stupně jsou vidět. Mrkev plodin klesnout jedno až čtyři mrkve. Kostní moučka mohou být použity k okamžitému zrát mrkev na konečné fázi růstu (s výjimkou 13w05a a dále, kde bude průměr z 2-3 použití k postupu plodinu do konečné fáze), a za použití Fortune-očarovaná nástroj zvyšuje počet mrkve klesl. / Přeložil Bing, vole :D /

Jako crafting přísada[editovat | editovat zdroj]

Složení Vstup » Výstup
Mrkev +
Gold NuggetsMrkev +
Fishing RodVideo[editovat | editovat zdroj]

Carrot/video

Historie[editovat | editovat zdroj]

r
12w34a Přidána mrkev.
28.srpna 2012 Dinnerbone vydal obraz sedlo prase je řízeno Mrkeví na prutu. Pšenice byla považována za "palivo" spolu s mrkví[1], ale Dinnerbone nakonec se rozhodl pro mrkev[2].
12w36a Mrkve lze nyní nalézt ve vesnicích.
Mrkve jsou nyní používány k chovu prasat.
12w37a Mrkev změněna na singulární mrkev, s tooltip změní, aby odrážely toto. Textura mrkve se také změnil z Carrots.png na Carrot.png. Produkt sprite již má tmavé obrysy.
13w04a kostní moučka roste jen mrkev od 1 etapy namísto plně rostoucí jej. Možná se vám nebude vidět, že roste, protože některé fáze vypadat stejně.

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Viz také[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]