Mrkev na prutu

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Mrkev na prutu
Mrkev na prutu.png
Mrkev na prutu
Typ

Nástroj

Trvanlivost

26

Obnovitelný

Ano

Stohovatelné

Ne

První Appearance

12w36a

Hodnota dat

dec: 398 hex: 18E bin: 110001110

Mrkev na prutu je předmět, který může být použit k řízení prasat.

Použití[editovat | editovat zdroj]

Chcete-li použít mrkev na tyči, musí hráč nejprve osedlat prase. Prase se posunou ve směru, kam mrkev na prutu míří. Chcete-li, aby prase běželo rychleji hráč musí klepnout pravým tlačítkem myši při držení mrkve na prutu [1] Není možné plavat s prasetem ve vodě. Bít prase umožní pohybovat náhodně, jako kdyby byli zraněni to. Také, pokud hráč drží mrkev na tyčce, se všechna prasata (osedlal nebo ne) řídit přehrávač. Prasata se mohou vyšplhat žebříky a vinné révy umožňuje vertikální pohyb kromě skákání.Hráč nemůže jezdit prasata prostřednictvím portálů. Prasata se pomalu jíst mrkev, nakonec opouštět vás s rybářským prutem. Budete muset znovu plavidla mrkev na tyči před řízením prase znovu.

Zatímco podpora, je možné uspořádat jinou položky do prasečí zastaví. To umožňuje hráči např. účtovat na dav s mečem nebo odstřelovat kolem s lukem, takže budete méně zranitelní během nabíjení výstřel. Toto zvýšení však přichází za cenu 1/4 této položky trvanlivosti. Pokud Mrkev na tyči má méně než 25% trvanlivosti, může zvýšení nelze použít.

Rychlost namontovaným prasete je 4,00 m / s, zvýšení zdvojnásobí rychlost na 8,00 m / s.. Tyto rychlosti jsou ovlivněny lektvary z rychlostí. Zrychlení trvá 5 sekund, aby se zahřál a trvá 40 sekund. Z tohoto důvodu je možné cestovat až 340 bloků na jednom boost bez držení mrkev na tyči.

Výroba[editovat | editovat zdroj]

Mrkev musí být umístěno na diagonální pod rybářský prut, tedy aby bylo možné sestavit mrkev na tyči pomocí inventáře 2 × 2 crafting uspořádání.

Složení vstup » výkon
Mrkev +
rybářský prutRybářský prut


Mrkev

Mrkev na prutu

Výroba je možná pouze s dokonalým rybářským prutem - ten, který se nosí nemůže být použit pro mrkev na tyči.

Video[editovat | editovat zdroj]

Carrot on a Stick/video

Historie[editovat | editovat zdroj]

r
August 28, 2012Dinnerbone vydala obrazy sedlovými prasat jsou kontrolovány s mrkví.[2] Budou začít pomalu, ale nakonec bude až 5 bloků za sekundu (5 m / sec).[3] Pšenice byl považován za "palivo" společně s mrkev,[4] a Dinnerbone nakonec rozhodnuto mrkve.[5]
12w36aPřidáno mrkev na klacku.Hráč nedostane zpět rybářský prut, jakmile hůl je vyčerpána.
12w37aMrkev na hokejky mají nyní trvanlivosti metr, a mohou být použity, aby osedlal prasata výbuch rychlosti při pravém kliknutí.Mrkev na tyči již třeba konat, pokud prasata mají výbuch rychlosti.
12w38aPoužití se mrkev na tyči nyní vrátí rybářský prut.
12w50aMrkev na tyči lze nyní okouzlen unbreaking přes kouzelnou knihu a kovadlinou.

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]