Obraz

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Obrazy jsou jednoduché, verze s nízkým rozlišením na plátno. Většina z dvaceti šesti současných pláten jsou Kristoffer Zetterstrand a zmenšit nízkém rozlišení, aby se vešly Minecraft je grafické téma. Pět dalších je editace nebo nové obrazy. Náhodný obrázek z řad nich je vybrán pokaždé, když obraz je umístěn. Obrazy jsou v současné době nehořlavý a chránit kryté hořlavé bloky od chytat v ohni.

Obrazy mohou být umístěny pouze na rovné, svislé plochy. Snadný způsob, jak dostat obraz zaplnit prostor je označit hranice s jakoukoliv pevnou blok a umístit jej v levém dolním rohu. Rozšiřuje velikost plátna na pravém horním rohu zaplnit zdi to nejlepší, co může. Chystáte se nahoru a vpravo jeden blok zvyšuje šanci na obrazy 4x2 nebo větší, i když to může trvat ještě několik pokusů, aby se velký obraz.

Pokud je hit s Throwable položky (sněhové koule, šipky, atd.), bude obraz klesnout ze zdi a je možné vyzvednout a umístit znovu. Šipky zmizí, když udeřil obraz. Lightning a TNT také srazit obrazy.


Ruční práce


Složení

Ruční práce[editovat | editovat zdroj]

Obrazy mohou být vytvořený s jakoukoliv barvu vlny. Barva vlny použité nemá vliv zvoleného, ​​když je obraz umístěn obrázek.

Obrazy klesne-li se jakékoliv podpůrné blok odstranit, takže vytvoření "tajné dveře" mnohem obtížnější. Stále můžete připojit větší obraz do bloku vedle dveří, a to se bude vztahovat na dveře, což je skrytý. Všimněte si, že žebříky, znaky a tlakové desky technicky počítají jako plné bloky, ale jen znaky, dveře a tlakové desky mohou být použity na pomoc při vytváření tajných chodeb. Také se snaží otevřít za obrazem dveře mohou posílá obraz ze zdi.

Obrazy mohou být dále použity pro skrytí truhly ve stěnách, protože obraz nebude bránit přehrávač od otevření hrudníku. To je zvláště užitečné u velkých multi-player servery.

Obrazy nejsou technicky blok, a proto může současně existovat s vodou a pochodněmi ve stejném prostoru jako sebe sama. Větší malby na stěnách, na něž s pochodněmi může ještě být odstraněny kliknutím levým tlačítkem. Hráči a davy jsou schopny projít obrazy, a světlo prosvítá obrazy stejně.

Dolní levý okraj obrazu není vždy blok umístit obraz na některé z větších obrazů rozšířit dolů a na levé straně bloku jste umístili obraz.

Pokud déšť zasáhne obraz, může být zčernalé.Poznámka: Tento článek nebyl vyroben česky mluvící osoby, a proto všechna slova v tomto článku byly přeloženy z původního anglického kopie pomocí Google překladače, a nemusí být 100% přesné