Nemáte kde hrát či hledáte kvalitní server? Můžete přijít na tzv. Wiki server (více info brzy).

We have begun migration of most wikis to our new host, Amazon Web Services. All but the top 100 wikis are in read-only mode until the migration is complete. Estimated completion: End of Week.

Oheň

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Oheň je non-pevný blok, který produkuje 15 jednotek světla, způsobuje škody na subjekty, a šíří se do určitých okolních typů bloků. To animované tváře na všech čtyřech stranách, a další dvě tváře na vnitřní straně v X tvaru. Fire dělá praskavý zvuk, který může být slyšen až 15 bloků odsud.

Hráč může vytvořit oheň pomocí pazourku a oceli nebo požáru poplatek. Ghasts a Blazes můžete také vytvořit oheň, jak je láva a blesky. Oheň založí pouze na jeho vlastní v podsvětí, a na konci (v horní části na obsidian pilířů).

Zvířata, která běžně padají syrové maso místo toho klesne předpřipravené verze, pokud zabit ohněm.

Luk s plamenem kouzlo bude střílet "planoucí" šípy, ačkoli tito nejsou produkovat skutečné požární bloky. Budou světlo TNT, přidejte poškození, a vaříme zvířata, ale nebude produkovat světlo nebo šíření požáru do dalších bloků. Obraz také zdají být na ohni, i když nesouvisí se skutečným ohněm a neprodukují žádné z jejích účinků, s výjimkou osvětlení.

Jako řemeslné složky[editovat | editovat zdroj]

Oheň se používá pro řemeslné kroužková zbroj, ale kroužková zbroj může být legitimně získat pouze prostřednictvím obchodování nebo usmrcování Zombie ů, nebo Skeleton s (nebo pád další brnění u nich), které jsou na sobě řetěz brnění. Je také možné získat oheň v inventáři hráčově pomocí / give příkaz, mods, nebo editor inventáře. Kroužková zbroj je vyroben stejným způsobem jako jakékoli jiné brnění, a má mírně delší životnost než zlaté brnění. (To má také stejné pancéřování hodnocení, s výjimkou legíny, které jsou jeden bod lepší) {{}} řemeslné použití * K 14w25a, požár již nelze získat v inventáři a recept na kroužková zbroj byla odstraněna. ""