Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Ohnivá hůl

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Ohnivá hůl
Ohnivá hůl.png
Ohnivá hůl
Typ

Předmět

Trvanlivost

N/A

Obnovitelný

Ano

Stohovatelné

Ano (64)

První Appearance

Beta 1.9-pre1

Hodnota dat

dec: 369 hex: 171 bin: 101110001

Žhavé tyče jsou používány k výrobě vařících stojanů. Z tohoto důvodu jsou zásadní zdrojem pro vaření lektvarů a také protože se z nich vyrábí žhavý prach. Žhavé tyče se získávají z blazů, tyto moby lze najít v nether pevnostích. Zasahují ohněm hráče a poté se objeví položky, proto jsou jména "žhavé tyče."

Použití[editovat | editovat zdroj]

Ze žhavé tyče mohou být udělány dva žhavé prášky nebo varný stojan se třemi kameními. Také mohou být použity jako palivo pro pece, trvající 120 sekund. Vzhledem k lehkému získávání těhto tyčí je jejich učinost v porovnání s uhlím (120 sekund vs. 80 sekund). Žhavé tyče mohou být tedy skvělým zdrojem paliva, pokud jich máte velké množství. Žhavé tyče mohou být vytvořeny ze žhavého prášku, lze kombinovat s ender perlou pro vytvoření endermanova oka.

Ingredients Input » Output
Žhavá tyč
Žhavá tyč+
Cobblestone
Ohnivá hůl
KameníKameníKamení

Varný stojan

Historie[editovat | editovat zdroj]

Žhavé tyče byly prvně přidány ve verzi Beta 1.9 Pre-Release. Neměly žádné využití do verze Beta 1.9 Pre-Release 2, kdy byl přidán žhavý prach který se dělal z žhavých tyčí. Beta 1.9 Pre-Release 3 byly přidány varné stojany které se dělaly z žhavých tyčí.

Shlédněte také[editovat | editovat zdroj]

Trivia[editovat | editovat zdroj]

  • Žhavé tyče jsou drženy jako zboží. Tyčky na druhé straně jsou drženy jako nástroje.
  • Textura žhavé tyče je odvozena od normální tyčky.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]