As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Pečená kotleta

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Pečená kotleta
Počená kotleta.png
Pečená kotleta
Typ

Potraviny

Obnovuje

Hunger (icon).pngHunger (icon).pngHunger (icon).pngHunger (icon).png

Vařitelné

Ne

Obnovitelné

Ano

Slučovatelné

Ano (64)

First appearance

Indev (February 19, 2010)

Hodnota dat

dec: 320 hex: 140 bin: 101000000

Název

pečená_kotleta

'Vařená vepřová kotleta (také známý jako 'Grilované vepřové), je potravina, kterou lze získat při pečení surové kotlety v peci, nebo zabitím prasete ohněm.

Vypalování prasata poskytuje mírně jednodušší způsob, jak získat teplou vepřové kotlety bez nutnosti sledovat pec.Hráč může spálit prase tím, že chodí do láva, pravým tlačítkem myši na blok pod prase s kbelíku z láva, nebo osvětlení čtverce kolem něj na požáru s pazourek a ocel. Od 1.0 můžete získat také vařené vepřové kotlety tím, že zabije prase s meč nebo luk s hasičským Aspect / Flame okouzlení.

Vařené vepřové kotlety jsou stohovatelné, spolu se syrovými vepřové kotlety a všech ostatních potravin, což umožňuje vařit plně 8 vepřové kotlety na uhlí nebo dřevěné uhlí. Vařené vepřové kotlety léčí 4 hlad jednotky a 12,8 potravin sytost.

vaření[editovat | editovat zdroj]

Složení vstup » výkon
Syrová kotleta
Syrová kotleta
Uhlí

Pečená kotleta

použití[editovat | editovat zdroj]

výhody[editovat | editovat zdroj]

  • Vzhledem k tomu, slušnou zásobu suroviny vepřové kotlety, lze vařené vepřové kotlety být v peci během několika sekund.
  • Mohou být snadno získat, když prase zemře před ohněm. To se nejlépe provádí s mečem nebo lukem okouzlil s ohněm Aspect / Flame.
  • Vařené vepřové kotlety mají vyšší efektivní kvality (kompozitní hladu restaurování a nasycení restaurování) než všechny ostatní potraviny, s výjimkou steak, který má stejnou účinnou kvalitu.

nevýhody[editovat | editovat zdroj]

  • Stejně jako suroviny porkchops, dostupnost vařených porkchops závisí na přítomnosti prasat na dosah. Prasata jsou nalezeny poněkud náhodně, a může trvat mnoho času a cestování najít, v závislosti na biom, že hráč se tře v. To je nejlepší plemeno prasat jednou alespoň dvě z nich jsou, tak bude stabilní, obnovitelné dodávky prasat.
  • Chov prasat požaduje mrkev, což může být velmi obtížné získat, pokud neexistují žádné vesnice s mrkví náplastí v blízkosti, protože jen velmi zřídka poklesne z zombie.
  • Killing prasata potravin snižuje počet prasat k dispozici pro jízdu s sedla.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Java Edice (Indev)
February 19, 2010Přidáno vařené vepřovou kotletu.
Java Edice (Beta)
1.5prase kapky teplé vepřové kotlety po smrti s ohněm.
1.8Jeb zmínil umožňující stohování jídlo, když žádal o hladu a přidávat více realismu,[1] a potraviny byly aktualizovány.[2]
Textura vařených vepřové kotlety, bylo rovněž změněno na světlejší barvu, která vypadá spíš jako z reálného života vepřové kotlety, a starý textura byl použit pro steak. Před, Vařené Vepřové kotlety použít texturu starého Steak:Soubor:1.3.2 steak.png, Ale byl změněn na lehčí:Soubor:1.3.2 cooked porkchop.png
Vařené porkchops nyní jsou stohovatelné, spolu se syrovými vepřové kotlety a všech ostatních potravin. Před touto aktualizací, vařené vepřové kotlety uzdravil 4 srdce a ani stohovat. (S výjimkou v Indev, kde bylo možné vyskládat.) Také, vařené vepřové kotlety, stejně jako všechny potravin, nyní obnovit hlad místo zdravotní.
Vařené vepřové kotlety se již klesla zombie pigmentování po jejich smrti, ale oni padají shnilé maso.
Java Edice
12w37aTextury změnil zSoubor:1.3.2 cooked porkchop.png do Soubor:12w37a cooked porkchop.png(Položka skřítka již má tmavě obrys).
Konzolová Edice
1.1Vařené vepřové kotlety pomocí Beta 1.8 texturu.

Reference[editovat | editovat zdroj]