Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

The Word of Notch

Z Minecraft Wiki
Přejít na: navigace, hledání

{stub}}

WordOfNotch.png

slovo Notch je Notch jeho Tumblr-poháněl osobní blog, ale fungovala především jako vývojové krmivo pro Minecraft. To bylo dříve spojeno na minecraft.net podle oficiálních zdrojů ve Společenství stránce.Slovo Notch mohou být použity k zobrazení staré Minecraft blogu, které sahají celou cestu na 13. května 2009, kdy Minecraft začal vývoj, [1] až kolem Adventury update, kdy aktualizaci obsahu příspěvků z Notch stal méně časté.

Slovo Notch obsahuje informace o možných budoucích aktualizací, stejně jako každodenní dění na Mojang kanceláři a za-the-scenes příspěvky o Minecraft 's historií a technickým aspektům.Slovo Notch také obsahuje přímý zdroj z jeho účtu Twitter.

Ačkoli Notch už není hlavní vývojář Minecraft, jsou informace o hře a dalších Mojang hry stále součástí na místě (zřídka). Jak pozdní většina míst zářezu je tvořen z jeho názorů a myšlenek denních nebo se zaměřuje. Jak hodně z jeho čtenářů jsou bez zájmu v těchto příspěvcích se vedlo zájmu Společenství pro blog Notch je na klesat rychle po jeho rezignaci jako vedoucí projektant; Notch nyní pouze příspěvky jednou za pár měsíců.

Reference[editovat | editovat zdroj]